KLASA 4B W PROJEKCIE „DZIECI LISTY PISZĄ”

KLASA 4B W PROJEKCIE „DZIECI LISTY PISZĄ”

Uczniowie klasy 4b wzięli udział w projekcie edukacyjnym – „Dzieci listy piszą”, którego celem jest integrowanie społeczności dzieci i młodzieży polskiej w Polsce i na świecie. Czwartoklasiści napisali listy świąteczne z elementami opowiadania i opisu przeżyć wewnętrznych (nie zapomnieli o życzeniach). Szkoła (polonijna), którą wylosowali do wspólnej korespondencji znajduje się na Ukrainie. Każdy napisał do konkretnej osoby (otrzymaliśmy imienną listę), a tworzeniu listów towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Listy wysłane 🙂 My również czekamy na świąteczne życzenia (dostaliśmy wiadomość, że są już w drodze). W dobie zaawansowanej elektroniki, zanika potrzeba przekazywania i dzielenia się swoimi przeżyciami za pomocą listów. Sądząc po zaangażowaniu czwartoklasistów w projekt jest nadzieja, że nawiążą dłuższy (listowny :)) kontakt z rówieśnikami z Ukrainy.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.