WIGILIJNE SPOTKANIE KLASY 4B

WIGILIJNE SPOTKANIE KLASY 4B

Dziś uczniowie klasy 4b spotkali się, aby złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem. Wzięli aktyny udział w przedstawieniu jasełkowym, wspaniale odegrali swoje role. Przygotowali przepyszne potrawy, którymi podzielili się z kolegami. Był u nas również Mikołaj, który podłożył gwiazdkowe prezenty. Podarunki zapakowane zostały w oryginalny sposób, który miał zaskoczyć obdarowanego. Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie: Marysia, Ola, Aleks, Tymek i Gabrysia Czwartoklasiści nie zapomnieli o swojej Wychowawczyni z klas I-III i złożyli Pani Anecie piękne, wzruszające życzenia ( doszło nawet do przepychanki w drodze na 3 piętro 🙂 ). Odwiedziła nas również Pani Iwona Jędral ulubiona matematyczka 🙂 Złożyła uczniom serdeczne życzenia.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.