Podsumowanie semestru w świetlicy w klasie 1a

Podsumowanie semestru w świetlicy w klasie 1a

Pierwszy semestr roku szkolnego 2017/2018 w świetlicy upłynął nam szybko, ale interesująco. Dużo wspólnie bawiliśmy się i twórczo pracowaliśmy. Wykonywaliśmy ciekawe prace plastyczne i braliśmy udział w różnych konkursach świetlicowych. Nauczyliśmy się trudnej sztuki szycia, bo naszym zdaniem to bardzo ważna umiejętność. Uszyliśmy misie na konkurs świetlicowy i krasnale na kiermasz bożonarodzeniowy. Uczestniczyliśmy także w zajęciach „Klub Kolorowych Emocji”, podczas których nauczyliśmy się jak rozpoznawać emocje u siebie i u innych, a także jak sobie z nimi radzić. W czasie zajęć świetlicowych rozwijaliśmy bardzo ważną umiejętność współpracy, bo wiemy, że razem można więcej!

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.