Zaczarowana Drewniana- Dzień Otwarty

25 lutego 2019

Dnia 16 lutego odbył się dzień otwarty dla kandydatów do naszej szkoły pod hasłem „Zaczarowana Drewniana”. Liczba gości przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Tego dnia dzieci i ich Rodzice mieli okazję spojrzeć na naszą szkołę w innym, magicznym, wydaniu. Dzieci świetnie się bawiły podczas gier sportowych, plastycznych, zręcznościowych, matematycznych czy logopedycznych, natomiast ich rodzice mogli w tym czasie porozmawiać ze specjalistami pracującymi w naszej szkole oraz panią Dyrektor – Beatą Ostałowską. Najwięcej emocji budziły piegi, ot magiczne znaki, że zabawa jest udana. Uwieńczeniem spotkania były nagrody dla uczestników zabaw i konkurencji.

Dla nas nauczycieli było to niezapomniane wydarzenie. W końcu nie często możemy się wcielić w bajkową postać i wraz z najmłodszymi przenieść się do zaczarowanej szkoły, w której wszystko jest możliwe.

Dziękujemy za wspaniałą sobotę i mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu :)

Galeria zdjęć - zapraszamy

Autor: Iwona Jędral