1 grudnia 2019

Po ogromnym sukcesie naszych dziewcząt w Mistrzostwach Śródmieścia przyszedł czas na WOM.  Nasza drużyna, Mistrzynie Dzielnicy Śródmieście wystąpiły w składzie: Antonia Rychlewska, Ida Burchardt, Daria Shvedova (wszystkie z 8a), Nikola Więckowska (8b), Rozalia Diduszko, Ola Rosik, Krysia Paszewska (wszystkie z 7b), Natalka Singh-Kania (6a).

Dziewczyny zmotywowane przystąpiły do zawodów, wierząc w zwycięstwo. Mecze grupowe wygrały zdecydowanie, zajmując pierwsze miejsce i przechodząc do dalszego etapu turnieju. Spotkaliśmy się tam z klubami i szkołami sportowymi, z którymi walczyliśmy jak równy z równym, prezentując przygotowanie techniczne, taktyczne i kondycyjne . Dzięki woli walki i umiejętnościom technicznym nasze dziewczyny pokonały drużyny trenujące unihokej!!!

Ostatecznie cały turniej nasze wspaniałe sportsmenki zakończyły na V miejscu!

To ogromny sukces JWśród 18 najlepszych z najlepszych, my, mała szkoła z Powiśla bez hali sportowej, bez klubu poradziliśmy sobie tak wspaniale.

Mamy nadzieję, że będziecie rozwijać swoje sportowe pasje z takim zaangażowaniem, jak do tej pory.

JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI,JESTEŚCIE NAJLEPSZE!

Autor: Irka Drynkowska

• Powiększ zdjęcie Warszawska Olimpiada Młodzieży w Unihokeju – wspaniały występ naszych Gwiazd!