Wyniki szkolnego konkursu Kulinarego

4 listopada 2020

Bardzo miło nam poinformować , że w Szkolnym Konkursie Kulinarnym „Przyślij przepis na zdrowy słodycz” organizowanym w ramach Szkolnego Projektu Zdrowo Jem zwycięzcami zostali następujący uczniowie:

Kordian Stańko z klasy 4b, Jagoda Jankowicz z klasy 5a, Helena Szepietowska z klasy 7c, Krystyna Paszewska z klasy 8b, Tadeusz Paszewski z klasy 8b.

Dziękujemy za zaangażowanie, pomysłowość, inicjatywę, wsparcie całych rodzin i piękne zdjęcia.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!

Zachęcamy całą społeczność szkolną do skorzystania z przesłanych przepisów na pyszne, zdrowe i domowe przegryzki.

Autor: Ewa Budzyńska, Joanna Klepacka