Zajęcia pozalekcyjne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
NAZWA ZAJĘĆ PROWADZĄCY DLA KOGO DZIEŃ GODZINA SALA
WYRÓWNAWCZE Z FIZYKI D.MICHALCZYK 7-8 CZWARTEK/WG HARMONOGRAMU 7.05-7.50 11
WYRÓWNAWCZE Z FIZYKI D.MICHALCZYK GIM PIĄTEK/WG HARMONOGRAMU 7.05-7.50 11
KMO-KOŁO PRZYRODNICZE D.MICHALCZYK 7-GIM WTOREK 14.40-15.25 11
WYRÓWNAWCZE Z CHEMII A.OLEŃSKA 7 WTOREK/WG HARMONOGRAMU 14.40-15.25 11
WYRÓWNAWCZE Z CHEMII A.OLEŃSKA 8 CZWARTEK/WG HARMONOGRAMU 14.40-15.25 11
WYRÓWNAWCZE Z CHEMII A.OLEŃSKA GIM WTOREK/WG HARMONOGRAMU 14.40-15.25 11
WYRÓWNAWCZE J.POLSKI A.KNAPCZYK 4-5 WTOREK 13.50-14.25 27
ZAJĘCIA WOKALNE B. ŁAWCEWICZ-MUSIALIK 2-8 ŚRODA 13.50-14.25 26
KOŁO HISTORYCZNE R.PEŁECH 4-6 PONIEDZIAŁEK 13.50-14.25 7
TECHNIKI UCZENIA SIĘ Ł.WITKOWSKA 4-5 WTOREK 14.40-15.25 24
TECHNIKI UCZENIA SIĘ Ł.WITKOWSKA 4-5 PIĄTEK 15.30-16.15 25
WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI R.BORYSZEWSKI 4 CZWARTEK 13.50-14.25 28
WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI R.BORYSZEWSKI 8 ŚRODA 7.05-7.50 5
WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI A.KAMOLA GIM PONIEDZIAŁEK 14.40-15.25 5
WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI I.JĘDRAL 5 WTOREK 13.50-14.25 24
WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI I.JĘDRAL 6 CZWARTEK 13.50-14.25 24
WYRÓWNAWCZE J.ANGIELSKI M.NOWAK-GIŻEWSKA 8 PIĄTEK 14.40-15.25 5
WYRÓWNAWCZE J.ANGIELSKI O.POLISHCHUK 5 PIĄTEK 13.50-14.25 25
WYRÓWNAWCZE J.ANGIELSKI O.POLISHCHUK GIM PIĄTEK 14.40-15.25 3
KOŁO  J.ANGIELSKI M.BIERNAT 7-GIM PIĄTEK 14.40-15.25 2
WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA K.MORYC 3A SP CZWARTEK 14.40-15.25 27
WYRÓWNAWCZE MATEMATYKA K.MORYC 2 SP CZWARTEK 15.30-16.15 27
KOŁO POLONISTYCZNE A.JAGIEŁŁOWICZ 7-8 PIĄTEK 7.05-7.50 22
KOŁO PLASTYCZNE E.ZIELIŃSKA-CZEKAŁA 4-8 CZWARTEK 13.50-14.35 26
MISTRZOWIE KODOWANIA I.JĘDRAL A.KOWALCZYK 4 PIĄTEK 12.50-13.35 15
TEATR WIDZÓW M.MACHALSKA 7-GIM WTOREK 14.40-15.25 6
KOŁO MEDIALNE K.SZYMCZAK 4-7 ŚRODA 13.50-14.25 8
SCENKI W TAŃCU A.PYZIKIEWICZ 5 CZWARTEK 13.50-14.25 2 p.
ZAJĘCIA PRZYRODNICZE
W RAMACH OPS
K.KOWALSKA 1-3 WTOREK 12.00-13.30 31
KOŁO MŁODYCH ODKRYWCÓW A.LASKOWSKA 1-3 ŚRODA 14.40-16.10 33
JĘZYKOWE POTYCZKI (SCRABBLE, SZARADY, KRZYŻÓWKI) M.KULAWIAK 1-5 WTOREK 12.50-13.35 19
OTWARTA SALA KOMPUTEROWA T.ŁOSIOWSKI 4-GIM

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK

7.45-8.00
7.40-7.50
7.45-8.00
7.40-7.50
7.45-8.00

15
SKS I.DRYNKOWSKA 4-5

ŚRODA
PIĄTEK

13.50-16.15 S.gim.
SKS J.LAL 6-8

PONIEDZIAŁEK
CZWARTEK

14.40-17.05 S.gim.
CZWARTKOWE SPOTKANIA Z KULTURĄ

A.BELCZYK J.KLEPACKA

4-6

WG HARMONOGRAMU