Otwarty konkurs na realizację zajęć w ramach zagospodarowania czasu wolnego na rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej „Krybar” w Warszawie ogłasza otwarty konkurs ofert (bez zasad udzielania zamówień publicznych) na realizację zajęć zagospodarowania czasu wolnego dla dzieci młodzieży w roku szkolnym 2019/2020.

Po analizie wyników sondażu na temat zainteresowań uczniów przeprowadzonego w roku szkolnym 2018/2019 przedstawiamy zapotrzebowanie szkoły na następujące zajęcia:

• zajęcia sportowe
  • zajęcia komputerowe
  • zajęcia z kodowania
  • zajęcia z robotyki
  • nauka gry na gitarze
  • zajęcia taneczne

Oferta podmiotu powinna zawierać:

1. informację o podmiocie uprawnionym do ubiegania się o finansowanie – firmy, organizacje pozarządowe,
  2. grupę docelową – odbiorcy zajęć,
  3. opis oferty adekwatny do potrzeb szkoły,
  4. kosztorys,
  5. cv osób odpowiedzialnych za prowadzenie zajęcia, posiadających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Oferty proszę składać do dnia 15 kwietnia 2019 roku do godziny 15.00 w sekretariacie szkoły.