Zamów posiłek – aplikacja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Szanowni Państwo,

Od 01.09.2018 wprowadzamy nowy, system zamawiania posiłków – www.zamowposilek.pl. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć tutaj lub skopiować poniższy link do przeglądarki internetowej (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari):

https://aplikacja.zamowposilek.pl/parent_registration/edit?company_sufix=blue_bar_catering_warszawa&token=d668d63d14c9046adcf0461897742b26

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:
https://www.youtube.com/watch?v=3l64bYsActg&t=3s

jak płacić i zamawiać posiłki:
https://www.youtube.com/watch?v=Igq2-b5Db7w&feature=youtu.be

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. W pierwszym tygodniu, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 70 zł, a więc możliwość zamawiania bez płacenia.

Zamówienie lub odwołanie obiadu można złożyć w aplikacji zawsze do godziny 9:00 rano w dniu wydawania posiłków a śniadania do godziny 21:00 dnia poprzedniego.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.
W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy

Zespół zamowposilek.pl