Rodzinny Spacerownik po mniej znanej Warszawie

3 kwietnia 2022

Drodzy Rodzice,

ruszyła 2 edycja  autorskiego projektu świetlicowego  Emilii Galeckiej Rodzinny Spacerownik po mniej znanej Warszawie - Warszawa jest kobietą.
Projekt jest zaproszeniem do rodzinnych spacerów organizowanych w Państwa wolnym czasie, podczas których będzie można odwiedzić 10 ciekawych miejsc stolicy, związanych z obecnością znanych warszawianek,których działalność lub twórczość miała wpływ na kształtowanie się życia kulturalnego, naukowego lub społecznego Warszawy.

Legendarna Złota Kaczka zaprasza na przygodę ze spacerowaniem, podczas której będzie można odkryć fragmenty historii pozostawionej przez niezwykłe kobiety związane z Warszawą.

Poniżej znajdują się informacje organizacyjne oraz zasady uczestnictwa.

ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Celem projektu jest rodzinne spacerowanie i odwiedzenie 10 wskazanych miejsc w Warszawie. Spacer należy udokumentować zdjęciem z danego miejsca wklejając je do albumu. Na zdjęciu powinni znajdować się uczestnicy spaceru oraz uszyta  przez dzieci kaczka.

2.W projekcie mogą uczestniczyć dzieci chodzące do świetlicy SP nr 41, które na  zajęciach świetlicowych uszyją maskotkę kaczki.

3.Projekt zakończy się mini rodzinnym piknikiem/imprezą podsumowującą oraz wizytą gościa specjalnego. Projekt trwa w przedziale czasowym marzec - czerwiec 2022 r. Można do niego przystąpić w dowolnym terminie. Uzupełnione zdjęciami albumy należy oddać do weryfikacji najpóźniej do 10.06.2022, bezpośrednio do organizatorki projektu (podczas imprezy podsumowującej zostaną one oddane Państwu na pamiątkę)

4. Nagrody przewidziane są dla wszystkich którzy terminowo przekażą koordynatorce projektu uzupełniony album. Pierwsze 5 rodzin otrzyma nagrody specjalne!

Szczegółowych informacji udziela autorka i koordynatorka projektu Emilia Galecka, nauczycielka świetlicy.

W załączeniu przewodnik po miejscach do odwiedzenia, który można wydrukować we własnym zakresie. Dla pierwszych 50 chętnych uczestników przewodnik dostępny jest w wersji wydrukowanej. Można go odebrać zgłaszając się bezpośrednio do inicjatorki akcji.

Zapraszamy do rodzinnej zabawy, życząc z całego serca przyjemnych wiosennych spacerów!

Autor: Emilia Galecka