Jesteś tutaj: Start / O szkole

Dzień pustej klasy-3c

Klasa 3c udała się do „Kinoteki” na film „Co w duszy gra?”. Obejrzenie filmu w kinie po długiej przerwie sprawiło dużo radości.

22 czerwca 2021
Paulina Grzybek
Przejdź do - Klasa 8a tworzy piosenkę o szkole

Klasa 8a tworzy piosenkę o szkole

Podczas lekcji wychowawczej klasa 8a wymyśliła fantastyczny tekst o naszej Szkole do melodii Cz. Niemena „Sen o Warszawie” oraz wyśpiewała ten utwór w postaci nagranego filmu na szkolny konkurs.

Święto Szkoły w klasie 8a

Klasa 8a  brała czynny udział w wydarzeniach związanych z  115-leciem naszej Szkoły. Ubrani na galowo złożyliśmy własnoręcznie wykonane kwiaty i napisane życzenia, obejrzeliśmy prezentację o historii naszej Szkoły i spożyliśmy pyszny tort. 200 lat Jubilatce!

Przejdź do - Robimy doświadczenia chemiczne w 8a

Robimy doświadczenia chemiczne w 8a

Klasa 8a po raz kolejny miała okazję wykonywać ciekawe doświadczenia chemiczne, tym razem otrzymywaliśmy sole i badaliśmy ich odczyn.

Przejdź do - Doświadczenia chemiczne w 8a

Doświadczenia chemiczne w 8a

Podczas lekcji chemii klasa 8a miała okazję wykonywać doświadczenia chemiczne. Udało się otrzymać kwas i sprawdzić jego odczyn. To były bardzo ciekawe zajęcia.

Wycieczka klasy 8a

We wrześniu klasa 8a razem z 8b wyjechały na edukacyjną wycieczkę w celu zdobycia informacji o polskim poecie Janie Kochanowskim. Zwiedziliśmy Czarnolas, Sycynę i Zwoleń. Na zakończenie piekliśmy kiełbaski przy ognisku.

Ewa Budzyńska
Przejdź do - Pozytywna dysyplina w klasie 8a (październik)

Pozytywna dysyplina w klasie 8a (październik)

W październiku w klasie 8a odbyliśmy kilka zajęć Spotkań klasowych według propozycji Pozytywnej Dyscypliny. To niezwykłe doświadczenie móc usłyszeć podziękowania i móc je również wyrazić dla innych. To bardzo buduje i integruje zespół klasowy.

Pozytywna dyscyplina w 8a

We wrześniu odbyła się lekcja wychowawcza w klasie 8a,  na której omawialiśmy nasze ustalenia na nowy rok szkolny w duchu Pozytywnej Dyscypliny. Zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, aby ten rok był najlepszym rokiem w naszej edukacji. Uzgodniliśmy wspólne zasady i zobowiązaliśmy się do nich.

Przejdź do - Dzień gier planszwych w klasie 8a

Dzień gier planszwych w klasie 8a

Z okazji Dnia Gier Planszowych w klasie 8a zostały zorganizowane zabawy z planszówkami, które okazały się strzałem w dziesiątkę! To była okazja do wspólnych interakcji z rówieśnikami oraz możliwość relaksu i dobrej zabawy.

Przejdź do - Uniwersytet Ciekawej Historii DUCH w 2b

Uniwersytet Ciekawej Historii DUCH w 2b

Uczniowie klasy 2b uczestniczą w projekcie WYWOŁAJ DUCHa! Dzieci biorą udział w bardzo ciekawych zajęciach organizowanych na terenie szkoły. Tym razem uczyliśmy się jak żyli ludzie w pradawnej osadzie J

25 października 2021