Jesteś tutaj: Start / O szkole

Przejdź do - Sukces sportowy naszej uczennicy z 4b

Sukces sportowy naszej uczennicy z 4b

Nina Majer – Wasilewska uczennica klasy IVb w dniach 30.09 – 02.10. 2022 r. wzięła udział w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej.

Zajęła dwa II miejsca w pływaniu – stylem dowolnym na 50 m i stylem grzbietowym na 25 m oraz dwa II miejsca w biegach – na 60 i 300m i III miejsce w rzucie piłeczką palantową.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

10 października 2022
Joanna Klepacka

Plakaty ,,Quo vadis''

Po omówieniu utworu Henryka Sienkiewicza pt. Quo vadis chętni uczniowie klas 8 wykonali plakaty zachęcające do przeczytania tej lektury to dobra metoda na utrwalenie najważniejszych wątków. Prace zostały wywieszone w pracowni numer 6.

23 stycznia 2023
Kinga Sekrecka

Nasza szkoła brała udział w bardzo wartościowych zajęciach!

23 stycznia 2023

Gala Młodych Talentów

20 stycznia odbyła się w naszej szkole Gala Młodych Talentów i rozdanie nagród w VIII Wojewódzkim Konkursie Literackim „W krainie moich marzeń” oraz w V Warszawskim Konkursie Wokalnym „Warszawa w piosence”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim LAUREATOM, wśród których znaleźli się także nasi utalentowani uczniowie .

20 stycznia 2023
Katarzyna Moryc
Czytaj więcej o: Gala Młodych Talentów
Przejdź do - Make a Wish- projekt językowy

Make a Wish- projekt językowy

W grudniu i styczniu uczniowie naszej szkoły brali udział w projekcie Bożonarodzeniowym eTwinning pod tytułem Make a Wish. Podczas projektu uczniowie tworzyli internetowe oraz papierowe kartki świąteczne, a także komunikowali się z dziećmi ze szkół w Czechach i Słowacji.

Uczniowie mieli okazję wykorzystać język angielski w praktyce poprzez opowiedzenie kilku zdań o sobie, zaśpiewanie polskiej oraz wspólnie angielskiej piosenki świątecznej. Ponadto, nasi uczniowie posłuchali kolędy czeskiej i słowackiej, jak również wypowiedzi innych uczniów o sobie w języku angielskim. Miłą niespodzianką była również paczka ze słodyczami, którą sprawiła nam jedna ze szkół, dzięki czemu uczniowie mogli posmakować między innymi słowackiej czekolady.

19 stycznia 2023
Katarzyna Kidawa

List w 4a

Klasa 4a powtarzała jak pisać list korzystając z Testu Uważności. Każdy dostał karteczkę ze swoim zadaniem i musiał uważnie wsłuchiwać się w wypowiedzi pozostałych uczniów.  W ten oryginalny sposób powtórzyliśmy wszystkie zasady pisania listu.

9 stycznia 2023
Ewa Budzyńska

Wigilia w 4a

Zgodnie ze szkolną tradycją w ostatni dzień przed świętami w klasie 4a odbyła się Wigilia klasowa.  Rodzice wraz z dziećmi pięknie udekorowali salę i  przygotowali przepyszne potrawy. Podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy życzenia i odśpiewaliśmy kolędy.  Każdy dostał podwójny prezent- Kartkę świąteczną i prezent Mikolajkowy.

To był bardzo piękny dzień.

29 grudnia 2022
Ewa Budzyńska, Aneta Belczyk

Świąteczna kolorowanka

Pozostając w klimacie świąt zapraszamy do kolowania pracy wykonenej przez Hanię z 3c

MIłego relaksu :)

16 stycznia 2023

Świąteczne kartki w 4a

Podczas Wigilii klasowej każdy uczeń z klasy 4a dostał niezwykły prezent - Kartkę Świąteczną z indywidualnie wypisanymi podziękowaniami od każdego kolegi! To był dla wielu wzruszający moment odkrycia, jak bardzo jest ważny i potrzebny w naszej klasie.
29 grudnia 2022
Ewa Budzyńska, Aneta Belczyk
Przejdź do - Pierwsze wyjście Wojażera w 2023 roku

Pierwsze wyjście Wojażera w 2023 roku

WARSZTATY dotyczące OSZCZĘDZANIA WODY (z WYKORZYSTANIEM ROBOTÓW GeniBot) w Miasteczku Przyrody. Czy wiesz, ile litrów wody potrzeba do produkcji tabliczki czekolady? Czy wiesz, ile litrów wody zaoszczędzisz korzystajac z prysznica, a nie kąpiąc się w wannie?

2 stycznia 2023
Kinga Bednarzak