Jesteś tutaj: Start / O szkole

Dzień pustej klasy-3c

Klasa 3c udała się do „Kinoteki” na film „Co w duszy gra?”. Obejrzenie filmu w kinie po długiej przerwie sprawiło dużo radości.

22 czerwca 2021
Paulina Grzybek

Lekcja muzyki w 4a

16 września 2022
Przejdź do - Innowacja Pozytywna Dyscyplina pod Mądrą Sową 4a

Innowacja Pozytywna Dyscyplina pod Mądrą Sową 4a

W klasie 4a została przeprowadzony pierwszy scenariusz zajęć z Innowacji „Pozytywna Dyscyplina pod mądrą Sową”.

Tworzyliśmy wspólne ustalenia, aby w naszej klasie wszyscy czuli się dobrze. Aby ten rok był najlepszym możliwie rokiem dla uczniów i nauczycieli.

15 września 2022

Dzień Chłopaka w klasie 4A

Klasa 4a świętowała Dzień Chłopaka Uśmiech
Dziewczynki złożyły życzenia i przygotwały pięknie podpisane lizaki oraz kolorowe krawaty dla każdego kolegi z klasy
Było super Uśmiech
30 września 2022

Kulturalna lekcja wf

Podczas lekcji wf, która odbyła się na BULWARACH WIŚLANYCH, uczniowie klasy V b doskonalili swoje umiejętności gimnastyczne a przy okazji obejrzeli wystawę NATIONAL
GEOGRAPHIC „KOBIETY- CZAS ZMIAN”.
Poznali historię niezwykłych kobiet z całego świata oraz ich dokonania.

2 października 2022
Barbara Andrzejczak
Przejdź do - Mistrzostwa Śródmieścia w biegach przełajowych szkół podstawowych

Mistrzostwa Śródmieścia w biegach przełajowych szkół podstawowych

Sezon zawodów rozpoczęliśmy od Mistrzostw Śródmieścia w biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowała silna grupa dziewcząt i chłopców z klas piątych, szóstych, siódmych i ósmych.

Pogoda była wspaniała, a forma sportowa i nastroje znakomiteUśmiech

Wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki do końca.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

2 października 2022

WSZYSTKIE ŚMIECI SĄ NASZE !

Uczniowie naszej szkoły mają świadomość, że wszystkie porzucone przez ludzi śmieci trzeba posprzątać, aby odciążyć środowisko.
Każdego roku wędrują po Powiślu, zbierają to, co mieszkańcy Warszawy i turyści zostawili nad Wisłą.

W tym roku zauważyli, że ŚMIECIARZE wstydzą się swoich zachowań, bo większość śmieci ukrywają w krzewach.
My nie lubimy sprzątać cudzych śmieci- tak mówią uczniowie.

Co należy zrobić aby nasze otoczenie było czyste ?
Podążajmy za słowami piosenki Wojciecha Młynarskiego:
„POSPRZĄTAJMY SOBIE W GŁOWACH, BY NIE ŚMIECIĆ WIĘCEJ”

28 października 2022
B. Andrzejczak- koordynatorka akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA

Wykład dla Rodziców

Serdecznie zapraszamy rodziców naszej szkoły na Wykład dla rodziców pt. "Jak budować dobre relacje z dzieckiem według narzędzi Pozytywnej Dyscypliny?” Bezpłatne zajęcia prowadzi Sylwia Anderson – Hanney: prekursorka i pierwsza trenerka Pozytywnej Dyscypliny w Polsce, mama 6 dzieci, mająca ogromne doświadczenie pracy narzędziami PD. Zapraszamy 17.10.22r. o godz. 17.00 do sali gimnastycznej.

30 września 2022

Pozytywna Dyscyplina w naszej szkole

Jesteśmy pierwszą w Polsce publiczną szkołą wprowadzającą narzędzia Pozytywnej Dyscypliny na taką skalę!!! JESTEŚMY BARDZO DUMNI Realizacja Innowacji Pedagogicznej "Pozytywna Dyscyplina pod Mądrą Sową" rozpoczęła się od szkolenia dla nauczycieli, które przeprowadziła Prekursorka Pozytywnej Dyscypliny w Polsce Sylwia Anderson-Hanney.

29 września 2022
Ewa Budzyńska

Innowacja "Pozytywna Dyscyplina pod Mądrą Sową"

W zeszłym roku szkolnym w naszej szkole w klasach 4-8 realizowana była Innowacja „Pozytywna Dyscyplina na Drewnianej” polegająca na przeprowadzaniu 10 scenariuszy zajęć podczas lekcji wychowawczych opartych o narzędzia „Pozytywnej Dyscypliny”, która zakończyła się dużym sukcesem pedagogicznym.

28 września 2022
Ewa Budzyńska
Czytaj więcej o: Innowacja "Pozytywna Dyscyplina pod Mądrą Sową"