Jesteś tutaj: Start / O szkole

O szkole

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Sukces sportowy naszej uczennicy z 4b

Sukces sportowy naszej uczennicy z 4b

Nina Majer – Wasilewska uczennica klasy IVb w dniach 30.09 – 02.10. 2022 r. wzięła udział w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej. 

Zajęła dwa II miejsca w pływaniu – stylem dowolnym na 50 m i stylem grzbietowym na 25 m oraz dwa II miejsca w biegach – na 60 i 300m i III miejsce w rzucie piłeczką palantową.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

10 października 2022
Joanna Klepacka
Przejdź do - Plakaty ,,Quo vadis''

Plakaty ,,Quo vadis''

Po omówieniu utworu Henryka Sienkiewicza pt. Quo vadis chętni uczniowie klas 8 wykonali plakaty zachęcające do przeczytania tej lektury to dobra metoda na utrwalenie najważniejszych wątków. Prace zostały wywieszone w pracowni numer 6.

23 stycznia 2023
Kinga Sekrecka
Przejdź do - Certyfikat

Certyfikat

Nasza szkoła brała udział w bardzo wartościowych zajęciach!

23 stycznia 2023
Przejdź do - Gala Młodych Talentów

Gala Młodych Talentów

20 stycznia odbyła się w naszej szkole Gala Młodych Talentów i rozdanie nagród w VIII Wojewódzkim Konkursie Literackim „W krainie moich marzeń” oraz w V Warszawskim Konkursie Wokalnym „Warszawa w piosence”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim LAUREATOM, wśród których znaleźli się także nasi utalentowani uczniowie . 

20 stycznia 2023
Katarzyna Moryc
Czytaj więcej o: Gala Młodych Talentów
Przejdź do - Make a Wish- projekt językowy

Make a Wish- projekt językowy

W grudniu i styczniu uczniowie naszej szkoły brali udział w projekcie Bożonarodzeniowym eTwinning pod tytułem Make a Wish. Podczas projektu uczniowie tworzyli internetowe oraz papierowe kartki świąteczne, a także komunikowali się z dziećmi ze szkół w Czechach i Słowacji.

Uczniowie mieli okazję wykorzystać język angielski w praktyce poprzez opowiedzenie kilku zdań o sobie, zaśpiewanie polskiej oraz wspólnie angielskiej piosenki świątecznej. Ponadto, nasi uczniowie posłuchali kolędy czeskiej i słowackiej, jak również wypowiedzi innych uczniów o sobie w języku angielskim. Miłą niespodzianką była również paczka ze słodyczami, którą sprawiła nam jedna ze szkół, dzięki czemu uczniowie mogli posmakować między innymi słowackiej czekolady.

19 stycznia 2023
Katarzyna Kidawa
Przejdź do - List w 4a

List w 4a

Klasa 4a powtarzała jak pisać list korzystając z Testu Uważności. Każdy dostał karteczkę ze swoim zadaniem i musiał uważnie wsłuchiwać się w wypowiedzi pozostałych uczniów.  W ten oryginalny sposób powtórzyliśmy wszystkie zasady pisania listu. 

9 stycznia 2023
Ewa Budzyńska
Przejdź do - Wigilia w 4a

Wigilia w 4a

Zgodnie ze szkolną tradycją w ostatni dzień przed świętami w klasie 4a odbyła się Wigilia klasowa.  Rodzice wraz z dziećmi pięknie udekorowali salę i  przygotowali przepyszne potrawy. Podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy życzenia i odśpiewaliśmy kolędy.  Każdy dostał podwójny prezent- Kartkę świąteczną i prezent Mikolajkowy.

To był bardzo piękny dzień. 

29 grudnia 2022
Ewa Budzyńska, Aneta Belczyk
Przejdź do - Świąteczna kolorowanka

Świąteczna kolorowanka

Pozostając w klimacie świąt zapraszamy do kolowania pracy wykonenej przez Hanię z 3c

MIłego relaksu :)

16 stycznia 2023
Przejdź do - Świąteczne kartki w 4a

Świąteczne kartki w 4a

Podczas Wigilii klasowej każdy uczeń z klasy 4a dostał niezwykły prezent - Kartkę Świąteczną z indywidualnie wypisanymi podziękowaniami od każdego kolegi! To był dla wielu wzruszający moment odkrycia, jak bardzo jest ważny i potrzebny w naszej klasie. 
29 grudnia 2022
Ewa Budzyńska, Aneta Belczyk
Przejdź do - Pierwsze wyjście Wojażera w 2023 roku

Pierwsze wyjście Wojażera w 2023 roku

WARSZTATY dotyczące OSZCZĘDZANIA WODY (z WYKORZYSTANIEM ROBOTÓW GeniBot) w Miasteczku Przyrody. Czy wiesz, ile litrów wody potrzeba do produkcji tabliczki czekolady? Czy wiesz, ile litrów wody zaoszczędzisz korzystajac z prysznica, a nie kąpiąc się w wannie?

2 stycznia 2023
Kinga Bednarzak