Rada Pedagogiczna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

RADA PEDAGOGICZNA
w roku szkolnym 2022/2023

Beata Ostałowska – dyrektor
matematyka

Monika Król – Gad – zastępca dyrektora
matematyka

Katarzyna Gerold – Rychlewska – zastępca dyrektora
logopedia

Andrzejczak Barbara biologia
Antosiewicz Beata nauczyciel wspomagający
Kinga Bednarzak geografia, przyroda
Anna Bernatek matematyka
Aneta Belczyk  j.polski, historia
Małgorzata Boroń  nauczyciel wspomagający
Ewa Budzyńska  nauczyciel wspomagający, WDŻ
Klaudia Cieślik  nauczyciel wspomagający
Zuzanna Cupriak  psycholog
Irena Drynkowska  w-f, edukacja dla bezpieczeństwa
Beata Figurska – Wilk  pedagog szkolny
Magda Filip  edukacja wczesnoszkolna
Wojciech Gabrielski nauczyciel wspomagający
Danuta Gebhardt psycholog
Zofia Gozdowska  nauczyciel wspomagający
Beata Grzybek edukacja wczesnoszkolna
Paulina Grzybek edukacja wczesnoszkolna
Magdalena Grzybowska  nauczyciel wspomagający
Anna Haciuk  nauczyciel wspomagający
Aleksandra Jagiełłowicz  j.polski
Barbara Jaworska  edukacja wczesnoszkolna
Iwona Jędral  matematyka, informatyka
Natalia Kawalec  nauczyciel wspomagający
Katarzyna Kidawa  j.angielski
Joanna Klepacka nauczyciel wspomagający
Zofia Kopczyńska  nauczyciel wspomagający
Sylwia Kordaś  rehabilitant, specjalista SI
Małgorzata Kosińska  edukacja wczesnoszkolna
Kotuła Halina pedagog, terapia Tomatisa
Katarzyna Kowalska- Majchrzyk edukacja wczesnoszkolna, WDŻ
Klaudia Krajewska  nauczyciel wspomagający
Monika Kulawiak  kierownik świetlicy
Jacek Lal  w-f
Krzysztof Langowski w- f
Aneta Laskowska  edukacja wczesnoszkolna, etyka
Bożena Lichocka  logopedia
Magdalena Lipiec  nauczyciel wspomagający
Beata Ławcewicz – Musialik  muzyka
Tomasz Łosiowski  informatyka, technika
Monika Machalska  nauczyciel wspomagający
Ewa Makowska  nauczyciel wspomagający
Karina Maliszewska- Barej  psycholog
Magdalena Marek nauczyciel wspomagający
Elżbieta Mazanek fizyka
Beata Miklaszewska-Lasek  nauczyciel wspomagający
Agnieszka Miriuk  doradztwo zawodowe
Katarzyna Moryc  edukacja wczesnoszkolna
Monika Nawrocka nauczyciel wspomagający
Swietłana Niekrasowa j polski dla ocokrajowców
Marta Nowak-Giżewska  j.angielski
Alicja Oleńska  chemia, j.angielski
Monika Pawelczyk  edukacja wczesnoszkolna
Rafał Pełech  historia, wos, etyka
s. Elżbieta Piętka religia
Barbara Płuska rehabilitant, specjalista SI
Olha Polischuk  j.angielski
Anna Pyzikiewicz  nauczyciel wspomagający
Agata Samoraj  nauczyciel wspomagający
Kinga Sekrecka  j.polski
Natalia Smagacz  terapeuta SI
Małgorzata Stelmach  nauczyciel wspomagający
Milena Stępień  j.hiszpański
s. Magdalena Suchacka religia
Magda Szwaczkiewicz  matematyka
Joanna Śledź  nauczyciel wspomagający
Sylwia Ślusarczyk  bibliotekarz
Przemysław Świątek j.polski
Janina Tarłowska nauczyciel wspomagający
Magdalena Tomczyńska  logopeda
Aneta Traczyk- Munik  edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Wąsowska j.angielski
Filip Włodarczyk fizyka
Dominika Wrzos  j.angielski
Ewa Zielińska – Czekała  plastyka, technika
Patrycja Życińska Mendalka  nauczyciel wspomagający
Anna Żbikowska   nauczyciel wspomagający
Magdalena Chmielewska  wychowawca świetlicy
Emilia Galecka  wychowawca świetlicy
Katarzyna Jermakowicz- Rogowska  wychowawca świetlicy
Anna Klukowska  wychowawca świetlicy
Joanna Mączak wychowawca świetlicy
Jadwiga Milewska  wychowawca świetlicy
Dorota Paczuska wychowawca świetlicy
Joanna Tomkiewicz - Gwiazda  wychowawca świetlicy
Marzena Trojanowska  wychowawca świetlicy
Łucja Witkowska  wychowawca świetlicy