Jesteś tutaj: Start / Kącik logopedyczny / o nas

o nas

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

Szanowni Państwo

Zaczynamy kolejny rok z optymizmem i jak zawsze z nowymi celami. Poniżej zamieszczamy Gazetkę Logopedy, gdzie znajdziecie Państwo instrukcje, jak rozwijać i doskonalić mowę dziecka w domu.

https://tiny.pl/dgzdr

Przypominamy treść poszczególnych zakładek na stronie.

W zakładce Logopedyczne inspiracje, znajdziecie Państwo w dalszym ciągu proste ćwiczenia logopedyczne, które można wykonać z dzieckiem „przy okazji”. Dzięki nim można świetnie bawić się w rodzinnym gronie.   W zakładce INSPIRACJE znajdą Państwo kopię Padletu ze zdalnego nauczania z mnóstwem ćwiczeń interaktywnych oraz w postaci kart pracy.

W zakładce Gimnastyka ręki i języka będziemy publikowały kolorowankę wraz z opisem do czytania, którą można wydrukować tak, aby dziecko samodzielnie mogło wykonać zadanie. Zadania te będą miały na celu ćwiczenie wymowy, koordynacji wzrokowo ruchowej, spostrzegawczości i czytania ze zrozumieniem.

Zaś w zakładce Dzieci dzieciom zamieszczone zostaną przygotowane przez uczniów na zajęciach rebusy, szyfrówki, wykreślanki i inne łamigłówki do wydrukowania i rozwiązania, a w Galerii możecie zobaczyć, jak pracujemy i efekty działań dzieci.

W naszych gabinetach prowadzimy terapię dzieci wspierając się programami komputerowymi tablicą multimedialną, metodą Forbraina, Warnkego, Tomatisa, metodą krakowską, terapią miofunkcjonalną i wieloma innymi.

 

Zachęcamy również do analizy informacji dostępnych na stronie.

 

Serdecznie zapraszamy
Logopedki z Drewnianej