Klasy 4-8

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA DLA UCZNIA / RODZICA

 

W tygodniu, w którym odbywają się konsultacje dla rodziców

(13.09, 11.10, 8.11, 13.12, 10.01, 7.02, 14.03, 30.05 - w godz.16:00-17:00)

godziny ujęte w tabeli poniżej nie obowiązują.

Nauczyciele przedmiotu

Imię i nazwisko Dzień tygodnia  Godzina (60 min.)
Barbara Andrzejczak  czwartek 14.45 - 15.45
Kinga Bednarzak  wtorek 12:45 - 13:45
Aneta Belczyk  wtorek 14.30 -15.30
Irka Drynkowska  wtorek 14.45 - 15.45
Aleksandra Jagiełłowicz wtorek 07.00 - 08.00
Iwona Jędral  poniedziałek 14.35 – 15.35
Kidawa Katarzyna  środa 13.35 -14.35
Monika Król- Gad piątek 12.45 - 13.45
Jacek Lal  wtorek 13:50 – 14:35
Krzysztof Langowski  wtorek  12:25 - 13:25
Beata Ławcewicz – Musialik      poniedziałek  15.30 - 16.30
 Tomasz Łosiowski   Wtorek i czwartek  7.30 - 8.00
 Agnieszka Miriuk   I i III wtorek miesiąca    15.00 - 16.00
Swietłana Niekrasowa   wtorek  11.45 - 12.45
 Alicja Oleńska   środa  14.40 - 15.40
 Ostałowska Beata  czwartek  14.40 - 15.40
 Rafał Pełech   poniedziałek  15.25 - 16.25
 Elżbieta Piętka   środa  15.30 - 16.30
 Olha Polischuk   czwartek  13.30 - 14.30
 Kinga Sekrecka   środa  15.25 - 16.25
 Magdalena Sochacka   środa 15.30 - 16.30 
Milena Stępień   piątek  14.35 - 15.35
Magda Szwaczkiewicz   poniedziałek  13.30 - 14.30
 Przemysław Świątek   piątek  7:00 - 8:00
 Dominika Wrzos  czwartek  12.45 - 13.45
 Ewa Zielińska – Czekała   piątek  12.25 - 13.25

Specjaliści

Imię i nazwisko Dzień Godzina
Zuzanna Cupriak  poniedziałek                 15.30 - 16.30           
Beata Figurska – Wilk  wtorek 15.30 - 16.30
Danuta Gebhardt  piątek 14.35 - 15.35
Katarzyna Gerold - Rychlewska   środa 14.00 - 15.00
Sylwia Kordaś  czwartek 11.40 - 12.40
Bożena Lichocka  środa 10.40 - 11.40
Jadwiga Milewska  czwartek 10.40 - 11.40
Barbara Płuska  piątek 10.40 -11.40
Natalia Smagacz  środa 10.35 - 11.35
Magdalena Tomczyńska czwartek 10.40 - 11.40

Nauczyciele wspomgający

Imię i nazwisko Dzień Godzina
Małgorzata Boroń  poniedziałek                 13.50 - 14.50            
Ewa Budzyńska poniedziałek 15.25 - 16.25
Anna Haciuk  czwartek 11.40 - 12.40
Natalia Kawalec  poniedziałek 13.50 -14.50
Joanna Klepacka  piątek 13.50 - 14.50
Klaudia Krajewska  wtorek 13.30 - 14.30
Magdalena Lipiec  poniedziałek 15.25 - 16.25
Monika Machalska wtorek 14.35 - 15.35
Magdalena Marek  poniedziałek 12.25 - 13.25
Beata Miklaszewska – Lasek    środa 12.25 - 13.25
Monika Nawrocka  wtorek 14.40 - 15.40
Anna Pyzikiewicz  czwartek 13.35 - 14.35
Agata Samoraj  środa 14.35 - 15.35
Janina Tarłowska  wtorek 13.50 - 14.50